Popularne wyszukiwania

Karolina Rybarska

DIETETYK KLINICZNY

Mam na imię Karolina i jestem dietetykiem klinicznym. Na co dzień pomagam kobietom z insulinoopornością, niedoczynnością tarczycy i Hashimoto odzyskać dobre samopoczucie i zdrowie.

Jestem dietetykiem z całkiem innym podejściem do diety. Nie uznaję sztywnych zasad. W swojej pracy kieruje się ideą, że odpowiednia dieta to podstawa do zdrowego życia. Dietoterapia to nie jest nauka ścisła, gdzie wszystko jest czarne i białe. To, co dla jednego jest lekarstwem, dla drugiego może okazać się trucizną, dlatego do swoich podopiecznych podchodzę w sposób holistyczny, czyli całościowy.

Każdy ma swój indywidualny powód i cel, dla którego podejmuje zmiany. Staram się zrozumieć oczekiwania oraz potrzeby swoich pacjentów. Moi podopieczni dostają zindywidualizowane zalecenia, dzięki którym uczą się, jak prawidłowo się odżywiać. Podkreślam również, że zmiana nawyków żywieniowych to proces systematyczny i długoterminowy. Nie warto z dnia nadzień wyrzec się wszystkiego, co niezdrowe, bo gwarantuję, że każdy szybko się zniechęci. Stopniowa i systematyczna praca to klucz do sukcesu

Pomagam znaleźć przyczynę problemu i jego rozwiązanie. Wspieram w procesie zmian w żywieniu. Inspiruję i daję wiedzę — a więc wszystko, czego Ci potrzeba, by poczuć, że znów panujesz nad swoim zdrowiem i samopoczuciem!

Do moich szczególnych zainteresowań należy dietoterapia w Hashimoto, ponieważ sama zmagam się z tą chorobą. Po znacznym poprawieniu się moich wyników tarczycowych, zdałam sobie sprawę jak kluczowe znaczenie ma odpowiednio dobrana dieta.

Konsultacje Dietetyczne Online

Kompleksowa opieka zdalna

Chcesz zacząć dbać o swoje zdrowie bez wychodzenia z domu? Umów się na konsultację online! Podczas zdalnego spotkania wsłucham się w Twoje potrzeby i odpowiem na wszystkie pytania. Porozmawiamy o tym, jak wdrożyć pierwsze zmiany w nawykach żywieniowych i ustalimy plan diety na przyszłość.

Spotkamy się za pośrednictwem wybranego przez Ciebie komunikatora. To Ty wybierzesz, czy będzie to Messenger, Skype, czy Zoom.

Dlaczego możesz mi zaufać?

Jestem dyplomowanym dietetykiem. Swoją działalność prowadzę od 2014 roku Od początku swojej kariery najwięcej pracowałam z kobietami chorującymi na niedoczynność tarczycy i Hashimoto. To właśnie dietetyka kliniczna stała się moją pasją i kierunkiem, w którym wciąż się kształcę. Cały czas się szkolę, ponieważ edukacja i powiększanie swoich kompetencji jest dla mnie priorytetem i wyznacznikiem dobrego specjalisty. Moje dyplomy i certyfikaty możesz obejrzeć poniżej.