O mnie

 

Jestem dietetykiem, który ciągle poszerza swoją wiedzę. Inwestuje w kolejne certyfikaty, aby móc prezentować na blogu treści najwyższej jakości. Specjalizuje się w leczeniu nie tylko nadwagi i otyłości, ale także innych chorób dietozależnych takich, jak: cukrzyca, insulinooporność, zespół metaboliczny, choroby zapalne jelit, choroby autoimmunologiczne, schorzenia tarczycy i inne. Do moich szczególnych zainteresowań należy dietoterapia w Hashimoto, ponieważ sama zmagam się z tą chorobą. Po znacznym poprawieniu się moich wyników tarczycowych, zdałam sobie sprawę jak kluczowe znaczenie ma odpowiednio dobrana dieta. Moją historię możecie przeczytać TUTAJ.

Co mnie wyróżnia?

  • Indywidualne podejście do swoich podopiecznych
  • Nietypowe i innowacyjne podejście do diety
  • Brak utartych schematów

Moją misją jest szerzenie wiedzy żywieniowej i pokazywanie, że rozwiązania istnieją nawet w przypadkach standardowo uznawanych za nieuleczalne. Na blogu nie tylko mówię co należy zmienić w swoim życiu, ale również dlaczego warto to zrobić. Niestety Internet jest pełen sprzecznych informacji związanych z tematyką odchudzania i zdrowym trybem życia. Tutaj dostajecie gotowe i sprawdzone rozwiązania. A jeśli jakiekolwiek kwestie budzą Wasze wątpliwości, zadajcie mi pytanie w komentarzu, a ja chętnie na nie odpowiem!

Oprócz tematyki odchudzania i zdrowego trybu życia, na blogu możecie również znaleźć liczne przepisy kulinarne, ponieważ gotowanie to moja druga pasja. Jaka jest moja kuchnia? Przede wszystkim Całkiem Zdrowa :), bazująca na naturalnych produktach. Myślę, że każdy znajdzie tu coś dla siebie!

Mam nadzieję, że ten blog będzie dla Was nie tylko dawką kulinarnej inspiracji, ale także będzie Was skłaniał do prowadzenia zdrowego stylu życia. A jeśli czujecie niedosyt, to możecie mnie znaleźć również tutaj:

Certyfikaty: