Popularne wyszukiwania

Szkolenia

W swojej wieloletniej praktyce zawodowej zauważyłam, że odpowiednio dobrana dieta i suplementacja może na przykład przyspieszyć regenerację pacjenta po zabiegu implantacji lub przyspieszyć gojenie się ran po ekstrakcji. Moją intencją jest więc zwiększenie świadomości z zakresu prawidłowego żywienia oraz suplementacji w trakcie takich zabiegów, jak wszczepienie implantów zębowych czy leczenie ortodontyczne.

Jestem autorem pierwszego w Polsce szkolenia pt. „Dlaczego współczesna implantologia nie może się obejść bez dietetyka?”, które otrzymało pozytywne opinie wielu specjalistów. 

Zobacz jak pracuję

Aktualnie prowadzę dwa szkolenia:
  • 1. Czy nowoczesna implantologia może się obejść bez dietetyka?

    Czego dowiesz się z tego szkolenia? Jakie są realne zagrożenia, które będą komplikować współpracę z pacjentem np. poprzez wielokrotne przekładanie zabiegu ze względu na opryszczkę lub stan zapalny. Czym są normy funkcjonalne i jak nie dopuścić do złej kondycji zdrowotnej pacjenta. Jak źle skomponowana dieta może zaburzać proces gojenia. Jaką dietę zalecić pacjentowi po zabiegu implantacji. Jak dobrze nawodnić pacjenta (i samego siebie) po zabiegu implantacji. Jakie suplementy wpływają na szybszą regenerację i mniejszy ból po zabiegu. Jakie dawki suplementów zastosować u pacjentów. Jak prawidłowo dobrać probiotykoterapię do antybiotyków.

  • 2. Interpretacja wyników badań w gabinecie stomatologicznym

    Czego dowiesz się z tego szkolenia? Jakie badania warto zlecać pacjentom w celu poszerzenia diagnostyki utajonych stanów zapalnych. Czym są normy funkcjonalne i jak nie dopuścić do złej kondycji zdrowotnej pacjenta. Jak poprawnie czytać wyniki badań pacjentów. Jak dobierać suplementację do indywidualnych wyników badań pacjentów.

Jesteś zainteresowany inną tematyką szkoleń? Skontaktuj się ze mną!