Spotkanie dla kobiet z cyklu Czerwona Szpilka w Krakowie

Dzisiaj wpis inny niż wszystkie. Kilka dni temu zostałam poproszona o wygłoszenie wykładu w ramach Spotkania dla kobiet z cyklu Czerwona Szpilka w mieście Kraków. Oczywiście zgodziłam się bez wahania ;) Zatem mam ogromną przyjemność zaprosić Was moje drogie czytelniczki z Krakowa i z okolic na to ciekawe wydarzenie, które odbędzie się 15 listopada w Q Hotel Plus w Krakowie. Poniżej znajdziecie kilka cennych informacji.

czerwona szpilka

Zapraszamy na spotkanie dla kobiet, podczas którego nawiążesz wartościowe biznesowe kontakty, wysłuchasz merytorycznych wykładów oraz spędzisz rewelacyjne popołudnie.

Tematem przewodnim spotkania będzie „Weź szczęście w swoje ręce”

  • zastanawiasz się, dlaczego jednym ludziom „dopisuje szczęście”, a innym ciągle „wiatr wieje w oczy”?
  • myślisz, że szczęście uśmiecha się tylko do wybranych?
  • uważasz, że masz w życiu pod górę?
  • chciałabyś by los częściej uśmiechał się właśnie do Ciebie?
  • marzysz o sukcesie w życiu zawodowym i prywatnym?


Jeśli tak, to serdecznie zapraszamy Cię na to spotkanie! Podczas spotkania dowiesz się:

  • jak wykorzystując odpowiednie techniki, zacząć „przyciągać” do siebie więcej szczęśliwych okoliczności i ludzi
  • czym jest „osobisty poziom szczęścia”
  • czym naprawdę jest lęk przed porażką
  • jak wielka jest siła naszych przekonań i jaki mają wpływ na nasze życie prywatne i karierę zawodową

—–
PRELEGENTKI

RENATA FRĄCZKIEWICZ-KRZAL
– szkolenie „Weź szczęście w swoje ręce – czyli jak swoje słabości zmienić w siłę”

Renata_Fraczkiewicz-KrzalZ wykształcenia prawnik, ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz podyplomowe studia MBA – University New Britain i MBA – WSZiP im. B. Jańskiego.
Współwłaścicielka firmy branży sprzedaży bezpośredniej, działającej w czterech krajach Europy. Szkoleniowiec i trener biznesu MLM z osiemnastoletnim doświadczeniem. Master NLP, Trener Beyond NLP (Neurolingwistyczne Programowanie).

Kobieta pełna energii i pasji, swoje szkolenia kieruje głównie do Pań pragnących odkryć swoją wewnętrzną siłę i podążać za swoimi marzeniami. Autorka 15 programów szkoleniowych z zakresu technik sprzedaży, motywacji, psychologii sukcesu, w tym warsztatów, takich jak: „Sukces jest sexy! Popraw koronę i pokaż, na co Cię stać”, czy „Efektywne Programowanie Przyszłości”. Autorka bloga „Masz marzenia? Walcz.”

ELIZA DOŁŻAŃSKA-PIETRZAK
– wykład „Kobieta i Jej Pies?”

Eliza_Dolzanska

Eliza Dołżańska-Pietrzak jest behawiorystą, trenerem oraz wykładowcą specjalizującym się w terapii zaburzeń zachowań zwierząt towarzyszących. Jest również członkiem międzynarodowego Stowarzyszenia COAPE Association of Pet Behaviourists and Trainers oraz posiada certyfikat DipCABT. Jako ekspert prowadziła prelekcje i zajęcia o czworonogach między innymi dla Nestlé Purina, Czerwonej Szpilki, Universal Pictures, Stowarzyszenia MENSA POLSKA i Fundacji VIVA! Jest twórczynią projektu Dobry Zwierz i właścicielką firmy o tej samej nazwie.

IZABELA JAGOSZ
– wykład „Radość tworzenia”

Izabela_Jagosz

Pisze, śpiewa, szkoli, dzierga i projektuje, a na co dzień pracuje na stanowisku managera w międzynarodowej korporacji.
Życiowe zawirowania rzucały ją w różne miejsca, stawiając na jej drodze różnych ludzi. Jedną z takich osób była Dorota Szelągowska, córka Katarzyny Grocholi, która po przeczytaniu próbki tekstu powiedziała „musisz poznać moją matkę i pisać, pisać, pisać”. Tak postała debiutancka powieść „Uczulona na wino”, w której o sprawach ważnych, czasami bolesnych, o blaskach i cieniach życia zwyczajnej czterdziestolatki opowiedziała lekkim, dowcipnym językiem sprawiającym, że tę książkę się po prostu dobrze czyta. Zachęcona jej odbiorem przez czytelniczki i czytelników nie tylko z Polski, ale i z najdalszych zakątków świata, pisze kolejną historię pod roboczym tytułem „Buty na stole”.

KAROLINA GRABIAS
– wykład „Jak być zdrową, szczupłą i piękną”

Karolina Grabias

Dietetyk kliniczny, specjalista ds. odżywiania i suplementacji, psychodietetyk oraz autorka bloga Całkiem zdrowo, podczas swojego wystąpienia pt. „Jak być zdrową, szczupłą i piękną”, podzieli się z wiedzą na temat zdrowego odżywiania:

„podczas spotkania dowiesz się, że zdrowie, lepsze samopoczucie oraz spadek wagi to nie jest proces trudny i wymagający. Wystarczy zastosować się do kilku prostych zasad, dzięki którym odzyskasz energię i piękny wygląd. Dlatego jeśli do tej pory brakowało Ci chęci do pracy nad swoim zdrowiem, to moje rady powinny Ci w tym pomóc”. 

AGENDA SPOTKANIA:

16:30 – Rejestracja uczestników
17:00 – „red hour”, czyli czas na networking, prowadzony przez Dorotę Mastalską z Areny Biznesu. Zapraszamy osoby, które chcą poznać „Złote zasady networkingu”. Pamiętaj zabrać wizytówki!
18:00 – szkolenie Renaty Frączkiewicz-Krzal „Weź szczęście w swoje ręce”
19:30 – przerwa
19:50 – wykład Karoliny Grabias „Jak być zdrową, szczupłą i piękną”
20:10 – wykład Elizy Dołżańskiej-Pietrzak „Kobieta i Jej Pies?”
20:40-21:10 – panel „Biznes z pasją”, czyli Izabela Jagosz i jej „Radość tworzenia”
21:10-21:30 – zakończenie spotkania oraz niespodzianki od partnerów

Bilety na wydarzenie można nabyć na stronie:

CZERWONA SZPILKA W KRAKOWIE | 15.11.2016

SERDECZNIE ZAPRASZAM!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *